Team Rebuild

Ditt dataproblem er vårt problem – helt til det er løst!

Morten Gabrielsen

Daglig leder

Morten er daglig leder. Du kan kontakte ham på 918 86 892 eller morten@rebuild.no.

Lars Johan Herrem

Servicekoordinator

Lars er vår servicekoordinator, du kan kontakte ham på 951 14 042 eller lars@rebuild.no.

Ole Nærheim

Senior Systemkonsulent

Ole er en av våre systemkonsulenter, du kan kontakte ham på 951 14 044 eller ole@rebuild.no.

Joakim Aandal

Senior Systemkonsulent

Joakim er en av våre systemkonsulenter, du kan kontakte ham på 951 14 047 eller joakim@rebuild.no.

Thomas Sivertsen

Systemkonsulent

Thomas er en av våre systemkonsulenter, du kan kontakte ham på 951 14 043 eller thomas@rebuild.no.

Christoffer Lütcherath

Systemkonsulent

Christoffer er en av våre systemkonsulenter, du kan kontakte ham på christoffer@rebuild.no.